OPINIE

To była niesamowita przygoda. Cieszę się że mogłam uczestniczyć z Wami w tej przygodzie bo chyba tak trzeba nazwać to wydarzenie. Forma w jakiej prowadzicie Wasze zajęcia byłą idealna dla mnie. Zobaczyłam niesamowite krajobrazy i mogłam je uwiecznić na zdjęciach.

Dziękuję Wam, że roztoczyliście swoją opiekę na wszystkich, nawet początkujących fotografów. Na pewno jeszcze się wybiorę na nie jedno Fotosafari. Będę śledziła waszą stronę.

Ania

Było najlepiej na świecie. Krzysiek to mega profesjonalny, zaangażowany i przemiły człowiek. Spędziliśmy genialnie czas, przyswoiliśmy moc wiedzy i wysłuchaliśmy Extra historii. Bardzo polecam!

Maciek Augustyniak

Było super! Genialne miejsca, do których sam bym nie trafił, intensywne fotograficznie tempo ale z masą miejsca na fajne przeżycia. Polecam:)

Jachu

Dla mnie Foto Safari to mega innowacyjne zarażanie ludzi pasją. Bawiłem się świetnie I bardzo żałuję, że trwało to tylko jeden dzień. Mam nadzieję, że w przyszłości skorzystam z kolejnego takiego wypadu i potrwa on trochę dłużej. Dla mnie jako laika w tej profesji zajęcia były świetnie przeprowadzone i zazdroszczę Krzyśkowi takiej pasji i błysku w oku do tego co robi.

Maciej Wiatrowski

Fajnie było dowiedzieć się wskazówek przy fotografii osoby, osadzenia go w odpowiednim miejscu na kadrze 😊

Gracjan